Wczytuję dane...
Waga produktu: 12 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Zawartość opakowania: 1.73 m2
Cena jednostkowa: 149.71 PLN
Producent: Global Wood

Panele winylowe to nowoczesna technologia w produkcji podłóg. Podłogi winylowe charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Składają się z warstw winylu i wierzchniej warstwy UV odpornej na plamy i zarysowania.

Technologia C-EIR, zastosowana w panelach Global Wood, jest to technologia produkcji podłóg winylowych, która najbardziej realistycznie oddaje fakturę naturalnego drewna poprzez synchroniczne wytłoczenie na powierzchni materiału struktury w 100% zgodnej z tą, którą przedstawia rysunek drewna. Dzięki temu rysunek słojów można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a panele jeszcze bardziej przypominają naturalne drewno.

Dzięki unikalnej technologii w kolekcji CAMINO dostajemy do dyspozycji znacznie większe rozmiary paneli winylowych z zachowaniem piękna struktury naturalnego drewna. Podłogi winylowe są wodoodporne i ciche.

Do wszystkich paneli z kolekcji CAMINO dodajemy gratis podkład IXPE, który poprawia komfort akustyczny oraz nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Deski łączone są prostym w montażu systemem Click.

Polecamy