Wczytuję dane...
Waga produktu: 12 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: Global Wood

Panele winylowe to nowoczesna technologia w produkcji podłóg. Podłogi winylowe charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Składają się z warstw winylu i wierzchniej warstwy UV odpornej na plamy i zarysowania.

Jest to technologia produkcji podłóg winylowych, która najbardziej realistycznie oddaje fakturę naturalnego drewna poprzez synchroniczne wytłoczenie na powierzchni materiału struktury w 100% zgodnej z tą, którą przedstawia rysunek drewna. Dzięki temu rysunek słojów można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a panele jeszcze bardziej przypominają naturalne drewno. Ponadto dzięki losowemu systemowi cięcia warstw wierzchnich wzór uzyskany na każdej z desek jest znacznie mniej powtarzalny (przyjmuje się, że średnia powtarzalność wynosi 12 sztuk desek).
C-EIR (ang.) – Continuous Embossed In Registe

Dzięki unikalnej technologii w kolekcji LG HAUSYS dostajemy do dyspozycji znacznie większe rozmiary paneli winylowych z zachowaniem piękna struktury naturalnego drewna. Podłogi winylowe są wodoodporne i ciche.

Do wszystkich paneli z kolekcji LG HAUSYS dodajemy gratis podkład IXPE, który poprawia komfort akustyczny oraz nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Deski łączone są prostym w montażu systemem Click 5G.

Ponadprzeciętne zróżnicowanie

W przeciwieństwie do standardowej kolorystyki tradycyjnych podłóg LVT, w kolekcji PRESTG występuje dużo większa różnorodność kolorów tak, aby stworzyć bardziej luksusową i piękną przestrzeń.

Obraz w wysokiej rozdzielczości

W odróżnieniu od konwencjonalnych metod drukowania wraz z ich wszystkimi ograniczeniami, w kolekcji PRESTG stosujemy druk o wysokiej rozdzielczości, aby jeszcze bardziej oddać piękno struktury naturalnego drewna.

PRESTG można zamontować bezpośrednio na istniejącą podłogę uzyskując znaczne skrócenie czasu potrzebnego na instalacje.

Polecamy