Wczytuję dane...
Waga produktu: 21 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Zawartość opakowania: 1.73 m2
Cena jednostkowa: 178.61 PLN
Producent: Global Wood

Waga 21 kg

Wymiary 1524 × 228 × 8 mm

Długość 1524 mm

Szerokość 228 mm

Grubość całkowita 8 mm (warstwa użytkowa 0,55 mm)

Liczba szt. w opakowaniu 5 szt. (1,737 m2)

System montażu Click

Klasa użyteczności 23/33/42

Gwarancja do 25 lat Marka Camino

Panele winylowe z kolekcji CAMINO to najwyższej jakości produkt przeznaczony na podłogę do użytku prywatnego jak i miejsc komercyjnych. Poprzez zastosowanie struktury “C-Eir” wygląd paneli przypomina wysokiej jakości podłogi drewniane. Panel w najwyższej klasie użytkowej 23/33/42 o grubości całkowitej 8 mm Podłoga o takich parametrach sprawdzi się idealnie we wszystkich pomieszczeniach w domu i mieszkaniu oraz miejscach narażonych na duże natężenie ruchu takich jak sklepy, biura czy restauracje.

IXPE Zintegrowana mata akustyczna IXPE o grubości 1,5mm poprawia komfort akustyczny, nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

Panele winylowe to nowoczesna technologia w produkcji podłóg. Podłogi winylowe charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Składają się z warstw winylu i wierzchniej warstwy UV odpornej na plamy i zarysowania.

Technologia C-EIR, zastosowana w panelach Global Wood, jest to technologia produkcji podłóg winylowych, która najbardziej realistycznie oddaje fakturę naturalnego drewna poprzez synchroniczne wytłoczenie na powierzchni materiału struktury w 100% zgodnej z tą, którą przedstawia rysunek drewna. Dzięki temu rysunek słojów można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a panele jeszcze bardziej przypominają naturalne drewno.

Dzięki unikalnej technologii w kolekcji CAMINO dostajemy do dyspozycji znacznie większe rozmiary paneli winylowych z zachowaniem piękna struktury naturalnego drewna. Podłogi winylowe są wodoodporne i ciche.

Polecamy