Wczytuję dane...
Waga produktu: 3.00 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: Bona

Bona, lider na rynku w sprzedaży produktów do podłóg drewnianych, wprowadza na rynek wysokiej klasy, innowacyjny Spray Mop. Bardzo łatwy w użyciu, Spray Mop odniósł ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych, gdzie Bona sprzedała już 500.000 sztuk.

Mycie podłóg drewnianych za pomocą Spray Mopa jest najbezpieczniejsze ze wszystkich znanych obecnie sposobów. Urządzenie to pozwala myć podłogę w pozycji stojącej, używając tylko jednej ręki. Ergonomiczna rączka Spray Mopa wyposażona jest w spust. Osoba używająca Spray Mop naciska go i przed mopem zostaje rozpylona na podłogę mgiełka Care Cleanera. Dlatego, że jest to tylko mgiełka, na podłodze znajduje się tylko minimalna ilość wody. Wilgoć jest najgorszą rzeczą, jaka może znajdować się na podłodze. Woda z detergentem może doprowadzić do uszkodzenia powłoki lakierniczej i w ostateczności do wykrawędziowania, czy wyłódkowania parkietu. Minimalna ilość Bona Wood Floor Cleaner, która jest rozpylana przed mopem natychmiast zostaje starta przez pad czyszczący przymocowany do mopa. Spray Mop jest idealnym urządzeniem do mycia podłóg drewnianych. Ponadto mop jest wyposażony w obrotową głowicę pozwalającą na dotarcie padu czyszczącego nawet w trudno dostępne miejsca. Należy dodać, że pad czyszczący jest wykonany z mikrofibry i jest tak skonstruowany, że pozwala na idealne zdjęcie brudu z polakierowanej podłogi. Pad ten jest wielokrotnego użytku, a jego właściwości zostają utracone dopiero po około 300 praniach w pralce. Jest on mocowany do mopa „na rzep”.

Z nowym Spray Mopem Bony, właściciele podłóg drewnianych oraz ich użytkownicy będą mieli łatwe i wygodne w obsłudze narzędzie do czyszczenia podłóg. Spray Mop bardzo szybko się montuje, a jego wkład można uzupełniać specjalnie stworzonym w tym celu Bona Wood Floor Cleaner. Połączenie wysokiej jakości płynu czyszczącego, nie pozostawiającego osadu na podłodze z padem z mikrofibry, który można prać powodują, że Spray Mop jest bardzo efektywnym narzędziem czyszczącym, specjalnie zaprojektowanym do drewnianych podłóg.

Do mycia polakierowanych podłóg drewnianych należy używać odpowiednich narzędzi i odpowiednich środków. Do mycia polakierowanych podłóg należy unikać używania nadmiaru wody, octu czy mydła. Urządzenia do mycia podłóg za pomocą pary nie nadają się do mycia polakierowanych podłóg drewnianych. Wysoka temperatura oraz skroplona na parkiecie para wodna może doprowadzić w skrajnych warunkach do odspojenia się lakieru.

Obecnie najlepszym sposobem umycia polakierowanych podłóg drewnianych jest użycie Bona Spray Mop i Bona Wood Floor Cleaner

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...