Wczytuję dane...
Waga produktu: 4 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Arboritec

UVElite Ceramiczny 1 – Składnikowy

UVElite zaprojektowano do użytku w przestrzeniach handlowych o dużym natężeniu ruchu. Natychmiastowe utwardzenie sprawia, że podłogi są mocne, wytrzymałe oraz przyjazne środowisku. 

Natychmiastowo utwardzane lakiery są przyszłością branży podłogowej. W oparciu o wiele lat doświadczeń i testowania powstał UVElite – lakier Arboritek natychmiastowo utwardzany promieniami UV.

Jest to wypróbowany i zaufany lakier firmy Arboritec z dodatkiem fotoinicjatorów. Ta najnowocześniejsza technologia pozwala na natychmiastowe utwardzanie UVelite. Dzięki połączeniu błyskawicznego utwardzania ze wzmocnioną ceramicznie trwałością. 

Natychmiastowy dostęp

Podłoga nadaje się do intensywnego użytkowania od razu po utwardzeniu lakieru UVElite pod przenośną lampą UV, minimalizując wczesne uszkodzenia eksploatacyjne.

Uniwersalność

Mądry wybór dla mocno obciążonych przestrzeni handlowych i mieszkań z podłogami różnego typu. UVElite można stosować zarówno do podłóg drewnianych, jak i elastycznych. Lakier zwiększa ich wytrzymałość oraz ułatwia ich ochronę i konserwację.

Łatwość użycia

UVElite bardzo dobrze rozprowadza się i rozpływa po powierzchni oraz charakteryzuje się świetnym czasem pracy. W przeciwieństwie do lakierów 2-skłanikowych nie sprawia problemów związanych z okresem użyteczności czy utylizacją.


Polecamy