Wczytuję dane...
Waga produktu: 5.00 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: Bona

Lakier, który pokazuje naturę drewna ... przez długie, długie lata

Naturalne piękno i bardzo wysoka wytrzymałość w tym samym czasie.
Czy to możliwe?

Tak. Z nowym lakierem BonaTech Traffic zobaczysz naturalną powierzchnię drewna. Patrząc na pomalowaną podłogę można odnieść wrażenie że jest zabezpieczona olejem albo woskiem. Tyle że przy oleju musimy dbać o należytą konserwację, tutaj po prostu cieszymy się jej pięknem przez długie lata. Nie jest konieczne pielęgnowanie specjalnymi pastami , wystarczy zwykłe odkurzanie i przecieranie na mokro.

Ten nowy lakier występuje tylko w jednej wersji : jedwabiście matowej. Dzięki temu ewentualne ślady użytkowania są znacznie mniej widoczne niż przy lakierach błyszczących.

Jest to produkt unikalny jeśli chodzi parametry wytrzymałościowe i estetyczne. Firma "Bona" uważa że jest to jej najmocniejszy lakier jaki kiedykolwiek wyprodukowała. I chyba wiedzą co mówią bo zajmują się lakierami podłogowymi od 1943r.
Lakier od razu stał się przebojem rynkowym, gdyż dokładnie trafiał w potrzeby współczesnego klienta.

Nadaje się praktycznie do każdego gatunku drewna. Bardzo elegancko wygląda na tradycyjnym dębie, buku czy jesionie. Deski sosnowe długo będą wyglądały jak nowe, mimo intensywnego użytkowania.
Coraz częściej klienci wybierają drewno egzotyczne, które pomalowane lakierem "Traffic" daje niespotykane dotąd wrażenia estetyczne. Nie dziwi więc fakt że jest to najczęściej wybierany lakier przez dobrych architektów.

Produkt ten znalazł zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej na całym świecie.
Polecamy go wszędzie tam gdzie jest duże natężenie ruchu: sklepy, biura, muzea, galerie itp.
Z powodzeniem można go stosować w obiektach sportowych oraz szkołach.

Metody nakładania:
1. 1xBonaTech Prime 2 x BonaTech Traffic
2. 3 x BonaTech Traffic
3. 3xBonaTech Quick 2 x BonaTech Traffic

Polecamy