Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Barlinek
14x207x2200 mm termin realizacji: ok. 7 - 14 dni

Szlachetność dębu zestawiliśmy z czekoladową barwą. Zastosowanie szczotkowania podkreśliło piękno drewna, dodając podłodze klasy i smaku. Takie połączenie nada każdemu wnętrzu lekką nutkę ekstrawagancji.


Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde. Uwagę zwraca jego odporność na ścieranie, co czyni dąb idealnym budulcem podłóg.

DESKA TRZYLAMELOWA
Trzy rzędy lamelek na szerokości deski (przypominająca wyglądem tradycyjny parkiet).


Znakomitym rozwiązaniem na system ogrzewania podłogowego jest deska barlinecka. Jej warstwowa budowa oraz złącze BARCLICK pozwalają na zminimalizowanie odchyłek wymiarowych deski pod wpływem zmian cieplno-wilgotnościowych.


SYSTEM BARCLICK - to bezklejowe złącze, które rozwiązuje problemy występujące w podłogach, układanych standardowo na pióro - wpust. Chodzi tu o naprężenia powstające podczas naturalnych procesów pęcznienia i kurczenia się drewna.BARCLICK to:

  • Szybki i prosty montaż
  • Natychmiastowa gotowość podłogi do użytkowania
  • Trwałe i wytrzymałe połączenie
  • Możliwość łatwego demontażu
  • Zdolność do powtórnego montażu

Konstrukcja BARCLICK zapewnia swobodę pracy drewna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sztywności i równości podłogi. Aktywna praca złącza polega na kompensowaniu umożliwianiu swobodnego przemieszczania się desek w podłodze, podczas zmian wilgotności (pęcznienie lub kurczenie się drewna), zapobiega wypaczaniu się podłogi, tworzeniu się nieestetycznych szczelin oraz zniszczeniu samego złącza.
Dodatkowym atutem BARCLICK jest szybki, prosty i wygodny montaż desek, przy użyciu podstawowych narzędzi. Brak klejenia i solidność konstrukcji zamka umożliwia demontaż podłogi i jej ponowne ułożenie. Konstrukcja złącza zapewnia również dobrą wentylację przestrzeni podpodłogowej.


ARCHITEKT WNĘTRZ RADZI:

Gdzie stosować?

Intensywna, soczysta barwa tej podłogi doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych. Podłoga rekomendowana do pomieszczeń bardziej przestrzennych.

Z czym łączyć?

Tak zdecydowana kolorystycznie podłoga będzie dobrze wyglądała w zestawieniu z ciepłymi odcieniami moreli, pomarańczy, słonecznych-żółci i piaskowych-żółci.
Równie dobre, choć bardziej odważne zestawienie uzyskamy z czerwienią terrakotową lub fioletową śliwką, które można dodatkowo rozjaśnić jasno-szarymi beżami.


POLECANY PRZEZ ARCHITEKTÓW
GWARANCJA - 20 LAT
POLECANY NA PODGRZEWANĄ PODŁOGĘ
PRODUKT 3 LAMELOWY, DAJE EFEKT PARKIETU
UNIKALNE WZORNICTWO
PODŁOGA POKRYTA BEJCĄ
LAKIER MATOWY
DESKA SZCZOTKOWANA
Polecamy