Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Barlinek
14x207x2200 mm termin realizacji: ok. 7 - 14 dni

Odkryliśmy zupełnie nowe oblicze drewna dębowego. Dzięki specjalnej technice wędzenia i szczotkowania wydobyliśmy z niego grę kontrastów. Połączenie soli i pieprzu z pewnością doda smaku niejednemu wnętrzu.

Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde. Uwagę zwraca jego odporność na ścieranie, co czyni dąb idealnym budulcem podłóg.

DESKA TRZYLAMELOWA
Trzy rzędy lamelek na szerokości deski (przypominająca wyglądem tradycyjny parkiet).


Znakomitym rozwiązaniem na system ogrzewania podłogowego jest deska barlinecka. Jej warstwowa budowa oraz złącze BARCLICK pozwalają na zminimalizowanie odchyłek wymiarowych deski pod wpływem zmian cieplno-wilgotnościowych.


SYSTEM BARCLICK - to bezklejowe złącze, które rozwiązuje problemy występujące w podłogach, układanych standardowo na pióro - wpust. Chodzi tu o naprężenia powstające podczas naturalnych procesów pęcznienia i kurczenia się drewna.BARCLICK to:

  • Szybki i prosty montaż
  • Natychmiastowa gotowość podłogi do użytkowania
  • Trwałe i wytrzymałe połączenie
  • Możliwość łatwego demontażu
  • Zdolność do powtórnego montażu

Konstrukcja BARCLICK zapewnia swobodę pracy drewna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sztywności i równości podłogi. Aktywna praca złącza polega na kompensowaniu umożliwianiu swobodnego przemieszczania się desek w podłodze, podczas zmian wilgotności (pęcznienie lub kurczenie się drewna), zapobiega wypaczaniu się podłogi, tworzeniu się nieestetycznych szczelin oraz zniszczeniu samego złącza.
Dodatkowym atutem BARCLICK jest szybki, prosty i wygodny montaż desek, przy użyciu podstawowych narzędzi. Brak klejenia i solidność konstrukcji zamka umożliwia demontaż podłogi i jej ponowne ułożenie. Konstrukcja złącza zapewnia również dobrą wentylację przestrzeni podpodłogowej.


ARCHITEKT RADZI:

Gdzie stosować?

Szlachetność i intensywna barwa drewna sprawiają, że ta podłoga sprawdza się doskonale zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych. Rekomendowana do wnętrz bardziej przestrzennych.

Z czym łączyć?

Doskonale sprawdza się zarówno w zestawieniach z ciepłymi barwami: kremami, beżami, ciepłymi szarościami, cynamonami, pomarańczami, jak również z nieco chłodniejszymi
szaro-zielonymi ze wszystkimi odcieniami beżu.POLECANY PRZEZ ARCHITEKTÓW
GWARANCJA - 20 LAT
POLECANY NA PODGRZEWANĄ PODŁOGĘ
PRODUKT 3 LAMELOWY, DAJE EFEKT PARKIETU
UNIKALNE WZORNICTWO
LAKIER MATOWY
DESKA SZCZOTKOWANA
DESKA WYBIELANA
Polecamy