Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Barlinek
14x180x2200 mm termin realizacji: ok. 7 - 14 dni

Jesion - symbol wytrzymałości, to drewno dla prawdziwych koneserów. Dzięki odpowiedniej technice barwienia stworzyliśmy podłogę, której koloryt przywodzi na myśl soczystą czerń leśnych owoców. Przełamaliśmy ją szczotkowaniem, wydobywając naturalność i urok drewna.

Drewno wyróżnia twardość oraz wytrzymałość, w czym przewyższa nawet dąb. Dzięki temu jest doskonałym budulcem naturalnych podłóg drewnianych. Jest również nad wyraz sprężysty, co nadaje mu odporność na napięcia i uderzenia.


DESKA JEDNOLAMELOWA
Bez podziału lica na widoczne rzędy lamelek (przypominająca wyglądem deski lite)


Znakomitym rozwiązaniem na system ogrzewania podłogowego jest deska barlinecka. Jej warstwowa budowa oraz złącze BARCLICK pozwalają na zminimalizowanie odchyłek wymiarowych deski pod wpływem zmian cieplno-wilgotnościowych.SYSTEM BARCLICK - to bezklejowe złącze, które rozwiązuje problemy występujące w podłogach, układanych standardowo na pióro - wpust. Chodzi tu o naprężenia powstające podczas naturalnych procesów pęcznienia i kurczenia się drewna.

BARCLICK to:
  • Szybki i prosty montaż
  • Natychmiastowa gotowość podłogi do użytkowania
  • Trwałe i wytrzymałe połączenie
  • Możliwość łatwego demontażu
  • Zdolność do powtórnego montażu

Konstrukcja BARCLICK zapewnia swobodę pracy drewna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sztywności i równości podłogi. Aktywna praca złącza polega na kompensowaniu umożliwianiu swobodnego przemieszczania się desek w podłodze, podczas zmian wilgotności (pęcznienie lub kurczenie się drewna), zapobiega wypaczaniu się podłogi, tworzeniu się nieestetycznych szczelin oraz zniszczeniu samego złącza.
Dodatkowym atutem BARCLICK jest szybki, prosty i wygodny montaż desek, przy użyciu podstawowych narzędzi. Brak klejenia i solidność konstrukcji zamka umożliwia demontaż podłogi i jej ponowne ułożenie. Konstrukcja złącza zapewnia również dobrą wentylację przestrzeni podpodłogowej.
ARCHITEKT WNĘTRZ RADZI:

Gdzie stosować?

Idealna do wnętrz klasycznych (choć nie tylko). Niezwykle stylowa, pięknie komponuje się np. z tradycyjnymi meblami mieszczańskimi i antykami. Jej głęboka, intensywna barwa sprawia, że ta podłoga będzie w domu czymś więcej niż tylko tłem, dlatego polecana jest do wnętrz o zdecydowanym charakterze.

Z czym łączyć?

Tak wyrazista podłoga wygląda doskonale w zestawieniu ze wszystkimi odcieniami beży, kremów i szarości. Aby ożywić wnętrze do powyższych zestawień warto dodać elementy w zdecydowanych pomarańczach lub czerwieniach. We wnętrzach bardziej nowoczesnych podłoga Blackberry świetnie wygląda w aranżacjach czarno-białych.

POLECANY PRZEZ ARCHITEKTÓW
GWARANCJA - 20 LAT
POLECANY NA PODGRZEWANĄ PODŁOGĘ
PRODUKT 1 LAMELOWY, DAJE EFEKT JEDNEJ DESKI
UNIKALNE WZORNICTWO
PODŁOGA POKRYTA BEJCĄ
LAKIER MATOWY
DESKA SZCZOTKOWANA
Polecamy