Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Barlinek

14x207x2200 mm termin realizacji: ok. 7 - 14 dni.Nowatorska seria podłóg dla dzieci. Naturalnych, nie alergizujących, posiadających powłokę ANTIMICROBIAL chroniącą maluchy przed grzybami i drobnoustrojami. Do tego wyjątkowo trwałych i odpornych na uszkodzenia, dzięki zastosowaniu lakieru o podwyższonej odporności na ścieranie. Podłoga na przygody małe i duże.

"Stworzyliśmy intrygujące połączenie jesionu, skarbu wszechświata, z kolorem błękitu. Dzięki nowatorskiemu barwieniu Twoje dziecko wybierając się w kosmiczny lot, odkryje przestworza galaktyki."ARCHITEKT WNĘTRZ RADZI:

Gdzie stosować?

"Polecana do pokoi dziecięcych oraz innych pomieszczeń użytkowanych przez najmłodszych. Z uwagi na niebieskie barwienie dedykowana szczególnie pokojom chłopięcym. Ze względu na wyjątkowo trwały lakier doskonale sprawdza się również w pokojach młodzieżowych oraz miejscach narażonych na zwiększoną eksploatację."

Z czym łączyć?

Nowatorskie niebieskie barwienie deski daje szerokie możliwości aranżacyjne. Podłoga doskonale łączy się z kolorowymi meblami dziecięcymi, jak i bardziej stonowanymi elementami wystroju pokoju nastolatka.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...