Wczytuję dane...

Usługi stolarskie

Drewno należy do najstarszych materiałów używanych przez człowieka. Swoją popularność zawdzięcza swej lekkości i wystarczającymi do wielu zastosowań własnościami wytrzymałościowymi. Jest to produkt naturalny, każde drzewo, każdy kawałek drewna litego ma swoje niepowtarzalne znaki szczególne. Stosuje się je jako materiał na podłogi, boazerie, do wykonania więźb dachowych, ogrodzeń i pergoli, mebli i zabawek
 Powierzchnia drewna z otwartymi porami dba o optymalną klimatyzację pomieszczenia, działa antybakteryjnie i zapobiega elektrostatycznemu naładowaniu kurzu. Drewno lite zapobiega alergii, nie posiada substancji szkodliwych i pozostaje zgodne z naturą.  
Kupując drewniane meble, mamy pewność, że nie pochodzą z taśmowej produkcji – nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a co za tym idzie każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Meble z drewna to rozsądna inwestycja na długie lata – ponadczasowe i eleganckie pasują do każdego wnętrza, niezależnie od tego, czy urządzamy salon, kuchnię, czy sypialnię. 
Sortuj według:
Wyświetl po produktów