Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.5 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: Osmo

OSMO Bangkirai 006 naturalnie stonowany, to produkt do impregnacji i barwienia drewna w zastosowaniu zewnętrznym. Produkt ten posiada substancje zabezpieczające przed szkodnikami, gniciem i sinieniem drewna. Narzędziami takimi jak pędzel, szczotka lub wałek Osmo z mikrowłókna, nanosimy powłokę preparatu dokładnie rozprowadzając. Po czasie 12 godzin ( może być następny dzień )należy nanieść drugą warstwę. Uzyskana powłoka nie wymaga innych zabezpieczeń. OSMO Bangkirai 006 to olej, który chroni, konserwuje i upiększa drewniane tarasy oraz meble ogrodowe w tym przypadku w kolorze bangkirai, występuje również w kolorach danglezja, iroko, cedru, koto, teaku, jodły, mahoniu, massaranduby, i modrzewia.

Osmo Specjalne oleje do tarasów nadają się również do obrobki innego wyposażenia ogrodu, ktore wymaga ochrony przed brudem i wilgocią. Konserwują one powierzchnię drewna i zapobiegają jej wysychaniu. Produkty firmy Osmo OLEJ-SOSNA, Osmo OLEJ-MODRZEW; Osmo- DAGLEZJA oraz Osmo OLEJ-BANGKIRAI zapewniają rownież ochronę przed szarzeniem drewna w wyniku działania promieni UV.

OSMO 006 Bangkirai Specjalny Olej do Tarasów, tworzy na drewnie jedwabiście matową powłokę o naturalnym odcieniu. Po aplikacji powierzchnia drewna staje się gładka, łatwa w pielęgnacji oraz hydrofobowa i odporna na brud.

Zalety produktu:

  1. Użycie na zewnątrz
  2. Ilość powłok: w przypadku surowego drewna dwie powłoki, w przypadku renowacji wystarcza z reguły jedna powłoka na oczyszczoną powierzchnię – bez szlifowania!
  3. Satynowo-matowy wygląd drewna
  4. Właściwy do drewna impregnowanego ciśnieniowo
  5. Daje każdej powierzchni gładkie wykończenie, odporny na wodę i brud
  6. Wydajność 1l = ok. 24m2 przy jednej powłoce

OSMO 006 Bangkirai Specjalny Olej do Tarasów, to środek nadzwyczaj trwały, wydajny i łatwy w użyciu. Osmo Olej Specjalny wnika głęboko w drewno, reguluje jego wilgotność, redukuje pęcznienie i kurczenie się drewna. Nie zatykając porów powłoka nie rozwarstwia się, nie pęka i się nie łuszczy. Celem odświeżenia wystarczy po prostu przemalować (bez szlifowania, bez pyłu szlifierskiego!).

Przygotowanie powierzchni: Powierzchnia drewna musi być czysta, sucha (maksymalna zawartość wilgoci to 20 %) i pozbawiona oznak zmrożenia. Należy usunąć stare farby i lakiery (przy użyciu Osmo Zmywacz do farb nr 6000 lub poprzez wyszlifowanie drewna). Powierzchnia drewna: powinna być czysta, sucha i odpylona. Nanoszenie preparatu może odbyć się narzędziami takimi jak: pędzel, szczotka lub wałek Osmo z mikrowłokna. Należy nanieść 2 powłoki.

Przed nanoszeniem olej należy dokładnie wymieszać.

Specjalne Oleje do Tarasow to produkt do impregnacji i barwienia drewna w zastosowaniu zewnętrznym. Olej zawiera substancje zabezpieczające przed szkodnikami, gniciem i sinieniem drewna.Narzędziami wymienionymi wyżej nanosimy powłokę preparatu dokładnie rozprowadzając olej.

Wszystkie produkty mają zastosowanie do różnych gatunkow drewna. Oznacza to że przy wyborze produktu należy kierować się kolorystyką ( np. 009 Modrzew można zastosować rownież do tarasu Bangkirai itd). Jedynym wyjątkiem jest Olej do Tarsow 011 Iroko, który należy stosować jedynie do tego gatunku drewna.

Produkt na bazie naturalnych olejów roślinnych (olej słonecznikowy i sojowy

Polecamy