Wczytuję dane...
Waga produktu: 15 kg
Realizacja zamówienia: 21 dni
Zawartość opakowania: 2.4 mb
Cena jednostkowa: 25.88 PLN

Deska tarasowa DUNA  to innowacyjny produkt wykonany z drzewnych i bambusowych włókien oraz polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) oraz innych chemicznych dodatków. Dzięki wysokiej zawartości włókien, DUNA jest niezwykle odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i promienie UV, a przy tym pozostaje łatwa w obróbce. Tarasowa deska DUNA  posiada wysoką odporność na gnicie, pękanie, korozję, wilgoć, jak również ataki owadów i grzybów – dzięki temu, może być bez problemów stosowana na zewnątrz. Deska Tarasowa DUNA to pewny, nieszkodliwy i przyjazny środowisku produkt. Włókna drzewne i bambusowe, które są jej głównym składnikiem, pochodzą z fabryk przemysłu meblarskiego, natomiast wykorzystany w nich polietylen podlega recyklingowi.

Tolerancje wymiarowe: Grubość +/- 1mm Szerokość +/- 2mm Długość +/- 5mm

Deska tarasowa DUNA nie nadaję się do wilgotnych i zamkniętych miejsc, bez odpowiedniej cyrkulacji powietrza, oraz pomieszczeń z częstymi i wysoce odczuwalnymi zmianami temperatur (np. sauna).

Kompozytowe deski tarasowe IDECK stwarzają nowe możliwości przy budowie pięknego tarasu, który będzie zarazem bardzo łatwy w utrzymaniu. Deska kompozytowa IDECK DUNA jest wyprodukowana z włókien bambusowych, tworzyw sztucznych oraz substancji uszlachetniających, łącząc najlepsze właściwości każdego z tych komponentów. W efekcie powstaje wytrzymała, odporna na działanie czynników atmosferycznych deska tarasowa, która nie ulega biodegradacji. Podobnie jak inne materiały eksploatowane na zewnątrz, kompozyt będzie ulegać działaniu czynników atmosferycznych, ale w dużo mniejszym stopniu niż deski drewniane. Deski kompozytowej nie trzeba impregnować olejem ani malować farbą, jednakże trzeba pamiętać o regularnym sprzątaniu tarasu. Montaż tarasu jest bardzo łatwy dzięki systemowi niewidocznych klipsów, zaś same profile deski mogą być stosowane dwustronnie.

 

Polecamy