Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Barlinek
14x207x2200 mm termin realizacji: ok. 7 - 14  dni

Dąb jest kwintesencją tradycji. Pokryliśmy go kremową barwą, tworząc efekt szlachetnej lekkości. Dzieło uwieńczyliśmy szczotkowaniem, które eksponuje naturalne cechy drewna.

Drewno dębu jest stosunkowo ciężkie i twarde. Uwagę zwraca jego odporność na ścieranie, co czyni dąb idealnym budulcem podłóg.


DESKA TRZYLAMELOWA
Trzy rzędy lamelek na szerokości deski (przypominająca wyglądem tradycyjny parkiet).


Znakomitym rozwiązaniem na system ogrzewania podłogowego jest deska barlinecka. Jej warstwowa budowa oraz złącze BARCLICK pozwalają na zminimalizowanie odchyłek wymiarowych deski pod wpływem zmian cieplno-wilgotnościowych.


SYSTEM BARCLICK - to bezklejowe złącze, które rozwiązuje problemy występujące w podłogach, układanych standardowo na pióro - wpust. Chodzi tu o naprężenia powstające podczas naturalnych procesów pęcznienia i kurczenia się drewna.BARCLICK to:

  • Szybki i prosty montaż
  • Natychmiastowa gotowość podłogi do użytkowania
  • Trwałe i wytrzymałe połączenie
  • Możliwość łatwego demontażu
  • Zdolność do powtórnego montażu

Konstrukcja BARCLICK zapewnia swobodę pracy drewna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sztywności i równości podłogi. Aktywna praca złącza polega na kompensowaniu umożliwianiu swobodnego przemieszczania się desek w podłodze, podczas zmian wilgotności (pęcznienie lub kurczenie się drewna), zapobiega wypaczaniu się podłogi, tworzeniu się nieestetycznych szczelin oraz zniszczeniu samego złącza.
Dodatkowym atutem BARCLICK jest szybki, prosty i wygodny montaż desek, przy użyciu podstawowych narzędzi. Brak klejenia i solidność konstrukcji zamka umożliwia demontaż podłogi i jej ponowne ułożenie. Konstrukcja złącza zapewnia również dobrą wentylację przestrzeni podpodłogowej.


ARCHITEKT WNĘTRZ RADZI:

Gdzie stosować?

Podłoga o subtelnym kremowym zabarwieniu stanowić będzie idealne uzupełnienie wnętrz, w których chcemy zastosować wyraźny akcent kolorystyczny. Łagodna i niezobowiązująca, doskonale sprawdza się również we wnętrzach klasycznych nadając im szlachetności i podkreślając ich tradycyjny charakter.

Z czym łączyć?

Dobrze wygląda w połączeniu z beżami i czekoladowymi brązami, jak również w bardziej odważnych zestawianiach ze wszystkimi odcieniami szaro-beżowymi aż po ciepły grafit.


GWARANCJA - 20 LAT
POLECANY NA PODGRZEWANĄ PODŁOGĘ
PRODUKT 3 LAMELOWY, DAJE EFEKT PARKIETU
PODŁOGA UTWARDZANA LAKIEREM CERAMICZNYM
CYKLINOWANIE 2-3 RAZY
Polecamy