Waga produktu: 0.00 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Barlinek
14x180x2200 mm termin realizacji: ok. 7 - 14 dni


Proponujemy nową odsłonę drewna dębowego. Zastosowaliśmy technikę barwienia grafitowym odcieniem, dodatkowo wzbogacając deskę szczotkowaniem. Nasza podłoga idealnie komponuje się z industrialnym charakterem miasta.


DESKA JEDNOLAMELOWA
Bez podziału lica na widoczne rzędy lamelek (przypominająca wyglądem deski lite)


Znakomitym rozwiązaniem na system ogrzewania podłogowego jest deska barlinecka. Jej warstwowa budowa oraz złącze BARCLICK pozwalają na zminimalizowanie odchyłek wymiarowych deski pod wpływem zmian cieplno-wilgotnościowych.


SYSTEM BARCLICK - to bezklejowe złącze, które rozwiązuje problemy występujące w podłogach, układanych standardowo na pióro - wpust. Chodzi tu o naprężenia powstające podczas naturalnych procesów pęcznienia i kurczenia się drewna.

BARCLICK to:
  • Szybki i prosty montaż
  • Natychmiastowa gotowość podłogi do użytkowania
  • Trwałe i wytrzymałe połączenie
  • Możliwość łatwego demontażu
  • Zdolność do powtórnego montażu

Konstrukcja BARCLICK zapewnia swobodę pracy drewna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sztywności i równości podłogi. Aktywna praca złącza polega na kompensowaniu umożliwianiu swobodnego przemieszczania się desek w podłodze, podczas zmian wilgotności (pęcznienie lub kurczenie się drewna), zapobiega wypaczaniu się podłogi, tworzeniu się nieestetycznych szczelin oraz zniszczeniu samego złącza.
Dodatkowym atutem BARCLICK jest szybki, prosty i wygodny montaż desek, przy użyciu podstawowych narzędzi. Brak klejenia i solidność konstrukcji zamka umożliwia demontaż podłogi i jej ponowne ułożenie. Konstrukcja złącza zapewnia również dobrą wentylację przestrzeni podpodłogowej.



ARCHITEKT WNĘTRZ RADZI:

Gdzie stosować?

Dąb łączy w sobie szlachetność naturalnego drewna i dobre parametry użytkowe. Ta podłoga to klasyka gatunku w najlepszej postaci, dzięki cPolecana do wnętrz nowoczesnych, pozwala uzyskać modny efekt industrialnej surowości, często stosowany m.in. w loftach.

Z czym łączyć?

Najlepiej zestawiać z przytulnymi beżami, szarościami, przełamanymi bielami. Ewentualnie z przygaszonymi odcieniami czerwieni w zestawieniu z delikatnymi szarościami.




POLECANY PRZEZ ARCHITEKTÓW
GWARANCJA - 20 LAT
POLECANY NA PODGRZEWANĄ PODŁOGĘ
PRODUKT 1 LAMELOWY, DAJE EFEKT JEDNEJ DESKI
UNIKALNE WZORNICTWO
PODŁOGA POKRYTA BEJCĄ
LAKIER MATOWY
DESKA SZCZOTKOWANA


Polecamy