Wczytuję dane...
Waga produktu: 15 kg
Realizacja zamówienia: 14 dni

Deska tarasowa Banckirai dwustronnie  ryflowana 25x145mm długości 2140-5180mm

Prosze o podanie wymirów tarasu , a my wybierzemy odpowiednią długość deski

Wykończenie tarasu w dzisiejszych czasach robi się problematyczne ze względu na duży wybór materiałów wykończeniowych jakie oferuje rynek. I w tym miejscu każdy z nas staje przed dylematem: kamień czy ceramika - a może drzewo? Ktoś może powiedzieć: to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje i tu się jak najbardziej zgadzamy.

Ale jaki materiał może dać tak niepowtarzalny klimat jak drewno? Drewno daje poczucie ciepła, przytulności, spokoju - a przecież taras to miejsce, które ma nas uspokoić po całym dniu męczącej pracy podczas wiosennych i letnich dni. To właśnie na Tarsie szukamy ukojenia. Tu spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, tu wymykamy się aby przemyśleć problemy z którymi borykamy się na co dzień.

Drogi kliencie zastanów się przed wyborem odpowiedniego materiału na wykończenie twojego tarasu, bo to nieodłączna część domu, który jest przecież Twoim miejscem na ziemi.

Deska - Bangkirai pochodzi z Indonezji. Jest to gatunek ciężki i bardzo twardy, a w związku z tym odporny na zmiany atmosferyczne takie jak słońce, deszcz czy śnieg.

Kolorystyka drewna bardzo ciepła: żółtobrązowa, z lekkim odcieniem pomarańczy - przepięknie wygląda w słońcu.

deska 25x145mm 2150-4880mm

cena za 1mb

Bangkirai - Deska tarasowa

 


Bangkirai to gatunek drewna egzotycznego charakteryzujący się kolorem od od jasno- do ciemnobrązowego, sporadycznie przybierający odcień brązowo-żółty. Gatunek o zwięzłej i jednolitej budowie, nie podatny na impregnację. Bangkirai doskonale nadaje się na konstrukcje budowlane zewnętrzne i wewnętrzne spełniające bardzo wysokie wymagania wytrzymałościowe, między innymi z przeznaczeniem na tarasy, pomosty, zabezpieczenia nadbrzeży rzek, schody. Olejowanie jest zalecane jedynie dla zachowania naturalnej kolorystyki drewna co pomaga zapobiec procesowi patynowania powierzchni na kolor srebrno-szary

Długość: 2140mm- 5180mm

Szerokość: 145 mm

Grubość: 25 mm

 Profil: podwójnie  ryflowana

Gatunek drewna: Bangkirai

Zabezpieczenie wstępne: Surowe

 Przed zakupem skontaktuj się ze sprzedawcą w sprawie długości desek i transportu.

Polecamy